Vládní neúspěch je mimořádný, chaos a krize zabíjí společnost


Výběr tohoto týdne: Stále platí, že chřipka je skutečný zabiják. Koronavirus proti ní bledne. odkaz v češtině přibližuje názor Rastislava Maďara už z března tohoto roku, některé odkazy nestárnou. Chřipka je horší než Ebola, také platný názor předního odborníka, který odešel z poradního orgánu vlády po té co jej Andrej Babiš častoval vulgarismy (Andrej Babiš je známý prolhaný podvodník, zavádějící lhář a sprostý hulvát).

21 - 25. září stále více a více je vidět, že aktuální tzv. epidemie je jen účelová hra. Rozumné státy daly lidem svobodu rozhodnutí a volnost, připomněly nutné hygienické opatření v období chřipek - mají skvělé výsledky. Jiné a patří mezi ně, bohužel, i Česká republika se rozhodly byrokraticky nařizovat. Tím však nejde obsáhnout všechny životní situace a výsledkem je prudké zhoršení celospolečenské i zdravotní situace v Česku. Je to vina vlády, vina Prymuly, ale především vina Babiše. Andrej Babiš je známý svým působením v stb, lhaním, podváděním a zaváděním jak v oblasti politické, tak ekonomické. Jeho originální a přihlouplé hypotézy jsou chytlavé pro průměrně vzdělané a nabízejí šance pro inteligentní lidi bez morálky. ODMÍTEJTE POLITICKOU MANIPULACI, kterou Hnutí ANO přineslo i do školství. Mrzí nás, že oběti jsou i děti, není pro ně přirozené nosit roušku a zpravidla si umí udělat jasný nepolitický názor, čili ví která ve skutečnosti bije. Obrácíme se na Vás nedělejte z dětí (stejně jako vláda) hlupáky. Informujte je objektivně, nepoliticky. Nezatajujte úspěch ve Švédsku, nezatajujte, že výpadky nemocnic v Itálii, Španělsku mají historické kořeny a není důvodem jen aktuální problém.15 - 18. září - uveřejňujeme celosvětově nejdůležitější srovnání chřipky Influeza a koronaviru Covid 19, jisté je jedno vláda kolem ing. Andreje Babiše zcela selhala, odborníci v České republice jako kdyby vúbec nestudovali

Výběr tohoto týdne: Podívejte se na podrobný rozbor kolem tzv. pandemie odkaz v angličtině, nicméně pochopitelný i pro neangličtináře, uvedený odkaz je zlomový pro vnímání tzv. pandemie Covid 19.14. září - porovnání se Švédskem je tristní, jsme horší.

Dnešní výběr: Vláda nás zavedla špatným směrem, z jiných zdrojů existuje základní řešení, uvedený odkaz považujeme za praktický souhrn vědomostí potřebných pro základní rozhodování jednotlivce i institucí.13. září - politici napříč spektrem kritizují Babiše za neschopnost.

12. září - lidová tvořivost, nerespektování zákonů, improvizace.

11. září - nové statistiky ze Švédska potvrzují absolutní úspěch.

10. září - 2020 Česká republika se propadá v porovnání s Evropou.


DŮRAZNÉ UPOZORNĚNÍ: Postup Švédska ve věci tzv. pandemie Covid-19 je považován za příkladný a mimořádně úspěšný. Naše vláda, stále hledá nějakou vlastní cestu a zdá se, že chce opakovat chyby z jarní krize.

 

Školský portál.cz Vám přináší reálný pohled na tzv. pandemii koronaviru Covid19. Jaká je skutečnost ? Kde jsou kontroverze ? Jak se skutečně chránit ? Mají roušky smysl ? Jak byla tzv. pandemie koronaviru Covid-19 zneužita politicky ?

Vše kolem tzv. Pandemie koronaviru Covid19 postupně najdete na stránkách www.skolskyportal.cz od/Epidemie od října 2020 s nejnovějším pohledem na hlavní infekce v České republice.

Od 10. září (kdy bylo zcela nesystémově a náhle uvedeno do praxe plošné opatření nošení roušek) Vás budeme - den, po dni - provádět celým spektrem infekčních onemocnění.

 

Co můžete očekávata v nejblížších měsících ?

Jaký bude celosvětový vývoj ? Jak se bude vyvíjet zatím ještě ne epidemie Covid-19 začátkem roku a příští rok ?

Vše najdete v nejbližších dnech a týdnech v této sekci /Epidemie.

 

Použití podle pravidel Obecné pravidla použití